PİKASAN
Her Zaman Bir Adım Önde
1985'den beri
EPDM SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ
Ahsap Kapı ve Pencere
PROFİL
CONTA
Alüminyum Kapı ve Pencere
CONTA
PVC Kapı ve Pencere
DİLATASYON PROFİLLER
ENDÜSTRİYEL PROFİLLER

 

1970’lerin başında kurulan şirketimiz PİKASAN PLASTİK KAUÇUK SANAYİ A.Ş. 30 yılı aşkın bir süre, İstanbul, Pendik Kurtköy sanayi bölgesinde 10.000 m2 tesisinde hizmet verdi. Üretim hacmimiz ve dış ticaret payımızın artışı sebebiyle 2014 yılında Çorlu Avrupa Serbest Bölgesindeki yeni ve daha büyük tesisimize taşındık. 

İlk üretimimizi otomobil sektöründe kullanılan çeşitli parçalar üzerinde gerçekleştirdik. Bunu inşaat ve alt yapı sektörleri takip etti. Ürün tasarımından, özel hamur karışımlarına kadar her adım kendi bünyemizde gerçekleştiği için birçok farklı sektöre ürün sunmaktayız. 

Ağırlıklı olarak EPDM olmak üzere, ihtiyaca göre farklı kauçuk türleriyle de çalışmaktayız. Müşteri tarafından aksi belirtilmedikçe ölçü standartlarında DIN 7715 Teil3 E2, hamur standardı olarak DIN 7863 kullanılmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Buna ilaveten modern laboratuvarımız ve kendi bünyemizdeki donanımlı kalıphanemiz sayesinde müşterilerimizin özel taleplerine göre üretimi en hızlı şekilde yapmaktayız.

Yine kendi üretimimiz olan özel Termoplastik granüllerimizi de PİLASTOM markası adı altında iç ve dış piyasaya sunduk. Her türlü TPE/ TPV profili yine kendi hammaddemizden üretmekteyiz.

Kaliteli ürünler, hızlı teslimat ve makul fiyatlarımızla sektörde kendimizi ortaya koymaktayız. Standartlara uygun üretimimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektöründe lider bir firma olmayı hedefliyoruz.

Kurumsal bir yapıya sahip olan şirketlerimizde en büyük yatırım insan yatırımıdır. İşletmelerimizde, Genel Yönetim, Üretim, Kalite kontrol, Ar-Ge, Pazarlama ve Dış Ticaret departmanlarında uzman yöneticiler, mühendis ve kimyagerler görev yapmaktadır. PİKASAN PLASTİK KAUÇUK SANAYİ A.Ş. hem iç hem dış pazarda geniş bir müşteri ağına sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ

PİKASAN A.Ş. ekstrüzyon kauçuk ürünlerinde lider bir firmadır. Her türlü hava koşulana en iyi dayanıklığı gösteren EPDM Kauçuk ile çalışmaktayız. Modern fabrikamız ve laboratuvarlarımız sayesinde sizin ihtiyaçlarınıza özel ol arak hazırlanmış karışımlardan profiller üretmekteyiz. Katalog sadece size bir fikir vermek içindir; ürünlerimizin çok küçük bir kısmını kapsar.

PilastoM Termoplastik Elastomerler, 35 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimin yüksek teknoloji ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan ve ihtiyaçlarınızla buluşan özel mühendislik ürünleridir.

PilastoM, Pikasan Plastik Kauçuk Sanayi. Anonim Şirketi'nin tescilli markasıdır.

Son Haberler